2 września 2014 martyna

Kwiecista koszula – maniaczkowa dusza

Wszyscy kochamy lato ! Wszyscy lubimy dobrze wyglądać, ale przede wszystkim czuć się w czymś dobrze i wygodnie. Po co nosić ciuch, który prezentuje się super, każda mijająca nas osoba zawiesi na nas oko, pozazdrości…. ALE PO CO !? Na prawdę na tym nam najbardziej w życiu zależy ? Żeby przede wszystkim wzbudzić zazdrość ? Według mnie nie to się powinno liczyć. To oczywiście tylko moje zdanie, jednak wciąż uważam że brak w ludziach emocji ! Brak w tych wszystkich modowych stylizacjach uczuć, które budzą coś w nas… budzą w nas uczucia :)

Ja stawiam na wygodę, oczywiście też uwielbiam jakiś ładny ciuszek, ale musi być wygodny, muszę ja się w tym czuć dobrze i co najważniejsze muszę być pełna emocji ! :) Gdy zobaczę kobietę na ulicy, która ubiera czarne glany, czarne ciuchy, czarny makijaż, czerń czerń czerń.. wcale nie będę mówić jak nie-modnie się ubrała! TO JEST JEJ MODA ! Widzę na jej twarzy zadowolenie z życia, uśmiech gdzieś głęboko w oczach, ale wiem, że ona właśnie taki styl lubi i była by nieszczęśliwa nosząc moje różowe spodenki czy sukienki :) Uśmiechajmy się ! Pokazujmy siebie w tym co nosimy! A moja “stylizacja” chyba dobrze odzwierciedla moją “wszystkomaniaczkowość” te kwiaty szczególnie! Oczywiście w parze z uśmiechem i radością, która jakimś trafem częściej niż rzadziej bucha ode mnie :) 

 

podpisanex

podpisanedu

podpisanekl

 

podpisanetoby

 

podpisaneh

 

podpisaneb

 

podpisaneb$w

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress